Науковий підхід до розкриття
природної сили рослин
із країни аюрведи
і Гімалаїв

cosmetics
Продукцiя

Завдяки особливим інгредієнтам, що входять до складу натурального захисного комплексу, наша продукція м'яко доглядає, та дарує шкірі здоров'я і красу.

quality
Довiра

Ми створюємо високоефективні товари, які ось уже понад 30 років користуються великим попитом і заслужили високу довіру у лікарів, фахівців індустрії краси та покупців.

face
Ефект

Наша косметика робить шкіру ніжною та здоровою, відновлює її властивості, забезпечуючи глибоке зволоження та захист від щоденного негативного впливу зовнішніх факторів, таких як сухість та забруднення повітря.

Про нас

Doctor

Історія Боро Плюс в Україні

З моменту першої появи бренду в Україні в 1980-х роках ми пройшли величезний шлях і зайняти лідируючі позиції на ринку антисептичної косметики. У компанії використовували наукові підходи у вивченні цілющих властивостей трав, і в результаті були відкриті нові ефективні способи харчування та догляду за шкірою, здатні подарувати їй природне здоров'я і красу. А вже до початку 1990-х років косметика Боро Плюс завдяки своїм різноманітним корисним властивостям і натуральному складу завоювала любов українських жінок. Бренд швидко набув популярності буквально в кожному будинку і став найкращим вибором серед засобів по догляду за шкірою для всієї родини.

У 2013 році ми запустили проект «Інтенсивна терапія», спеціально створений для догляду за шкірою рук, ніг, і спеціальний продукт для пом'якшення і живлення шкіри ліктів і колін.

З огляду на відгуки споживачів нашої продукції, в 2014 році ми представили ще одну новинку - крем без запаху - косметичний продукт, створений на основі результатів передових наукових досліджень. Боро Плюс «Без Запаху» призначений для чутливої шкіри і ідеально підходить для використання як вдома, так і поза ним. В даний час ми є самим продаваним брендом натуральної антисептичної косметики в Україні. За статистикою, кожні п'ять хвилин українська сім'я вибирає продукт Боро Плюс для ефективного догляду за шкірою.


Meditation

Аюрведа і походження Боро Плюс

Аюрведою називають систему альтернативної медицини, що заснована на використанні природних властивостей рослин, яка бере свій початок у ведичній культурі Індії. Однак це не просто система лікування хвороб - аюрведу називають наукою життя (від санскр. слів ayur, що означає «життя», і veda, що означає «знання» або «наука»), яка сприяє організму людини в повній мірі розкрити і реалізувати свій потенціал і , як наслідок, допомагає людям залишатися енергійними і здоровими.

В галузі догляду за шкірою аюрведа розробила кілька способів її підтримки з використанням безпечних та ефективних природних компонентів. Щоб шкіра була здоровою, чистою, ніжною і сяючою, традиційні аюрведичні формули являють собою комбінації різних корисних трав. Тому остаточний продукт завжди відрізняється високою ефективністю і відсутністю побічних ефектів, властивих штучним аналогам. Дослідники компанії тісно працюють з індійськими експертами Аюрведи, щоб максимально розкрити корисні природні властивості трав'яних компонентів в продуктах Боро Плюс. Тільки натуральна і завжди безпечна, наша косметика ідеально підходить для щоденного догляду за шкірою, забезпечуючи їй все необхідне в сучасних умовах.


Emami Ho

Історія компанії «Емамі» (Emami)

«Емамі Лімітед» є провідною індійською компанією в галузі продуктів для сфери охорони здоров'я і догляду за тілом. Вона постійно поширює свою присутність на світовому ринку й розширює своє портфоліо новими брендами. Зараз в портфелі компанії такі бренди, як Боро Плюс (BoroPlus), «Навратна» (Navratna), «Феар енд Хендсом» (Fair and Handsome), «Занду Балм» (Zandu Balm), «Кеш Кінг» (Kesh King) , «Ші Камфорт» (She Comfort), «Ментхо Плюс Балм» (Mentho Plus Balm) і «Фаст Реліф» (Fast Relief).

Заснована в 1974 році, компанія в даний момент може похвалитися великою лінійкою продуктів, більше 250 найменувань, заснованих на аюрведичних формулах. Ми працюємо більш ніж в 60 країнах світу, серед яких Великобританія, Польща, Росія, Україна, Білорусь, ОАЕ, Саудівська Аравія, Катар , Кенія, Сінгапур, Малайзія і Бангладеш. За даними статистики, кожну секунду в світі продається більше 100 товарів виробництва компанії «Емамі».

Ми забезпечуємо робочими місцями понад 2600 чоловік, продаємо нашу продукцію в більш ніж 5 мільйонів магазинів роздрібної торгівлі, володіємо 7 виробничими комплексами та маємо 9 дочірніх компаній, що розкидані по всьому світу.