Шкіра в зимовий період

Захист шкіри взимку

Зима вже не за горами, а разом з нею і суха, роздратована, потріскана шкіра. Для деяких наближення зими означає разючі зміни зовнішнього вигляду і чутливість шкіри, для інших нічого не змінюється. Іноді досить небагато зусиль і додаткової турботи про шкіру, щоб вона стала кращою і здоровішою.

Чим зима небезпечна для шкіри

Недолік вологи в холодному повітрі, гарячі радіатори та щільний одяг є основними причинами роздратування і сухості шкіри в зимовий період. Свербіж і сухість шкіри – часті явища в холодні зимові місяці через загрозу зневоднення і підвищення чутливості. В цей час шкіра втрачає еластичність і починає тріскатися і свербіти.

Догляд за шкірою взимку

Зими можуть бути нещадними, особливо в відношенні до нашої шкіри. Сухе повітря в результаті роботи батарей позбавляє шкіру вологи, а холод - природних масел. Потріскані губи та суха шкіра не обов'язково повинні супроводжувати Вас протягом холодних місяців. Існують прості способи відновити шкіру і надати їй м'якість і пружність.

Уникайте зневоднення

Для зволоження та очищення шкіри нам необхідні жирні кислоти, особливо Омега-3 (міститься в авокадо і жирній рибі) і Омега-6 (міститься в горіхах, цільних злаках і лляній олії). Щоб уникнути зневоднення шкіри, намагайтеся щодня випивати 8-10 склянок води, а також зменшувати споживання напоїв, що містять кофеїн і алкоголь.

Найчастіше зволожуйте шкіру

Користуйтеся натуральними зволожувальними кремами та лосьйонами на основі трав, уникайте великої кількості хімічних компонентів в складі. Засоби по догляду за шкірою повинні містити інгредієнти, які допомагають утримувати вологу всередині шкіри. Пам'ятайте, що проблема сухості сильніше проявляється в зимові місяці, і шкіра особливо потребує догляду. Наносите креми Боро Плюс після ванни або душу, через те, що саме в цей час шкіра найбільш вразлива. Чим швидше після водних процедур Ви зволожите шкіру, тим краще.

Зволожуйте повітря

Щоб заповнити недолік вологи, пов'язаний з активним використанням радіаторів і батарей, використовуйте зволожувач повітря або поставте по чаші води в кожній кімнаті. Таким чином Ви зможете компенсувати недолік вологості в добре опалювальних приміщеннях.