Зрозуміти свою шкіру

Відкрийте для себе здоров'я шкіри разом з Боро Плюс

Коли ваша шкіра здорова і виглядає свіжою і пружною, Ви відчуваєте впевненість в собі та перебуваєте в гарному настрої. Здорове харчування, достатня кількість споживаної води, регулярний сон, фізичні вправи і помірне перебування на сонці – ось головні умови підтримки здоров'я шкіри.

Як зробити так, щоб ваша шкіра виглядала здоровою.

  • Правильний спосіб життя не менш важливий, ніж щоденні процедури по догляду за шкірою.
  • Якщо протягом дня Ви знаходитесь на сонці, захистіть шкіру від впливу ультрафіолетового випромінювання, використовуючи сонцезахисні креми і лосьйони. Не забувайте, що одяг і головний убір також є захистом від негативного впливу прямих сонячних променів.
  • Намагайтеся випивати не менше 6-8 склянок води на день, щоб ваша шкіра залишалася зволоженою і мала здоровий вигляд.
  • Щоб шкіра залишалася в тонусі, намагайтеся наситити свій раціон поживними речовинами, не забувайте про свіжі фрукти і овочі, а також цілісні злаки і білки. Уникайте надмірного вживання продуктів, які були піддані технологічній обробці.
  • Регулярно займайтеся фізичними вправами, в тому числі бігом і йогою, включайте в розпорядок дня піші прогулянки. Фізичні навантаження покращують кровообіг і сприяють засвоєнню поживних речовин шкірою. Крім того, вони допомагають впоратися зі стресом, який нерідко стає причиною проблем зі шкірою.
  • Оновленню клітин шкіри та виробленню колагену, так необхідного для підтримки її пружності, сприяє природне виділення соматотропного гормону (гормону росту), вироблення якого, в свою чергу, збільшується при регулярному сні. Тому прагніть дотримуватися режиму здорового сну.
  • Намагайтеся щодня доглядати за своєю шкірою, очищаючи та зволожуючи її, використовуйте якісні косметичні засоби, які підходять вашому типу шкіри, а також, не забувайте змивати макіяж і очищати шкіру обличчя перед сном.
  • Використовуйте тільки якісні косметичні засоби, які підходять вашому типу шкіри, для щоденного догляду за нею: очищайте і зволожуйте шкірний покрив, не забуваючи змивати макіяж і очищати шкіру обличчя перед сном.
  • Доглядайте за своєю шкірою і дбайливо до неї ставтеся. Для цього рекомендується скоротити час, що проводите у ванній або душі, намагатися уникати занадто гарячої води, особливо взимку. Будьте обережні при голінні, а після вмивання акуратно прикладайте до обличчя рушник, промокаючи їм краплі води.
  • Не забувайте адаптувати процедури по догляду за шкірою під пору року. Взимку вологість повітря зазвичай істотно падає. Зволожуючі засоби, які забезпечують належний догляд навесні і влітку, можуть виявитися недостатньо ефективними взимку, так як холодне повітря на вулиці та перегріте повітря в приміщенні негативно позначаються на стані шкіри.

Для тих, чия шкіра відрізняється надмірною сухістю, продукти Боро Плюс можуть стати ефективним вирішенням проблеми. Спробуйте використовувати крем для догляду за шкірою Боро Плюс «Без запаху» вже сьогодні.