Наші продукти

 • Regular 230x380
  Боро Плюс
  Антисептичний крем
  Регулярний

  Один крем
  від безлічі проблем

  Далі

 • Herbs 230x380
  Боро Плюс
  Антисептичний крем
  Трав'яний букет

  Крем з ніжним ароматом трав проти проблем зі шкірою

  Далі

 • Odorless 230x380
  Боро Плюс
  Антисептичний крем
  Без запаху

  Крем без запаху,
  але такий же ефективний

  Далі

 • Lip Balm Hanging Uk
  Боро Плюс
  Зволожуючий бальзам
  для губ

  Для сухих
  i потрiсканих губ

  Далі

 • Hands 230x380
  Боро Плюс
  Інтенсивна терапія
  Крем для рук і нігтів

  Зволожує суху шкіру рук і покращує стан нігтів

  Далі

 • Feet 230x380
  Боро Плюс
  Інтенсивна терапія
  Крем для ніг

  Заспокоює і зволожує суху шкіру на стопах і п'ятах

  Далі

 • Elbows 230x380
  Боро Плюс
  Інтенсивна терапія
  Крем для ліктів і колін

  Пом'якшує та освітлює суху, огрубілу й потемнілу шкіру ліктів і колін

  Далі

  Боро Плюс – один крем від безлічі проблем

  Включіть Боро Плюс в щоденний ритуал догляду за шкірою і відчуйте різницю! Поєднання знань аюрведичної медицини та інновацій в галузі косметології дозволило створити крем, унікальна формула якого ефективно захищає шкіру від різних проблем. Дізнайтеся з відео, чому сім'ї довіряють Боро Плюс!

  Комплексний догляд

  Boroplus Image Circle Ua

  Один крем – і немає проблем: з універсальним косметичним засобом Боро Плюс Ваша шкіра завжди буде здоровою і безпроблемною. Ефективність підтверджується наявністю натуральних інгредієнтів і особливим природним захисним комплексом трав в складі – позитивний результат в боротьбі за чисту шкіру помітний вже через кілька застосувань. За останні 30 років ми створюємо косметичну продукцію, яка отримала добру репутацію серед фахівців beauty-індустрії і покупців усього світу.

  Довіра кожного покупця – наша нагорода; ми пропонуємо тільки якісні товари, створені за унікальною технологією із застосуванням натуральних інгредієнтів. З турботою про Ваше здоров'я: крем Боро Плюс – універсальний засіб для щоденного догляду за шкірою будь-якого типу в умовах динамічного життя.

  Дія Боро Плюс: висока ефективність і універсальність

  Крем Боро Плюс – Ваша універсальна зброя в боротьбі з недосконалостями шкіри. Ці крему для шкіри підходять як чоловікам, так і жінкам, ефективні в догляді як для здорової, так і проблемної шкіри. Засіб володіє характерними бактерицидними і протигрибковими властивостями, високою ефективністю і широким спектром використання. Боро Плюс має в складі антисептичні речовини – за кілька застосувань помітно поліпшення при усуненні вугрів і загоєнні ран. Знищуючи осередок запалення з глибини епідермісу, крем Боро Плюс м'яко очищає і відновлює шкірний покрив, заповнює запас корисних мікроелементів і насичує вітамінами. Надаючи тонізуючу дію, засіб відновлює, зволожує і покращує стан шкіри.


  Натуральні компоненти в складі Боро Плюс

  У складі Боро Плюс тільки натуральні рослинні компоненти, які цінуються своїми унікальними косметичними і лікувальними властивостями. Ми тісно співпрацюємо з експертами по Аюрведі, щоб підібрати ідеальний склад трав'яних інгредієнтів і максимально розкрити їх природні якості. Вміст в Боро Плюс екстрактів німу, алое, солодки, сандалового дерева та інших цінних компонентів наповнює шкіряний покрив корисними мікроелементами, усуває дефекти і покращує колір шкіри, відновлює пружність, красу і молодість шкіри.


  Боро Плюс не містить парабенiв

  home collage new ua